...
 

MyBirim

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Gizlilik Sözleşmesi

mybirim.com 
Satın Alma Şartları ve Hizmet Koşulları Sözleşmesi;

* İndirdiğiniz dosya, excel ortamında vba kodları ile yapılmış bir çalışmadır.
* Değişik web sitelerinde yayımlanmış farklı formatlardaki dosyalar, excel ortamında birleştirilerek kullanışlı hale getirilmiştir.
* Kullanıcıya kolaylık sağlaması amaçlanmıştır.
* İndirdiğiniz dosyalar virüs taramasından geçirilmiştir ve virüs bulunmamaktadır.
* Programın çalışma doğruluğu kontrol edildikten sonra yayımlanmıştır.
* İndirdiğiniz excel dosyasında; programın kullanımını doğrulama esnasında, gözden kaçan hatalar olabilir.
* İndirdiğiniz excel çalışması bir fiziksel ürün değildir. Yazılımsal ve Dijital bir çalışmadır. 
* Kopyalanabilir ve çoğaltılabilir bir yazılım olduğu için, satın alınıp, indirildikten sonra, geri iade edilemez ve ödeme iadesi istenemez.
* İndirilen dosyanın kullanımından kaynaklanan veya kullanıcı hatalarından dolayı, yapılan çalışmaların eksik ya da hatalı sonuçlanmasından kullanıcı sorumludur.
* Kullanıcı, indirilen excel çalışmasını, çalışma şekli ve içeriği ile kabul etmiş sayılır.
* Kullanıcı, satın alma işlemini tamamlama aşamasında, yukarıda detaylı olarak anlatılan tüm şartları ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

mybirim.com Gizlilik Sözleşmesi
Bu gizlilik sözleşmesi mybirim.com adresine ait kişisel tanımlayıcı bilgilerinin, çevrimiçi olarak nasıl kullanıldığıyla ilgili kaygılı kişiler için oluşturulmuştur. Bilgi güvenliği koşullarında da tanımlandığı gibi kendi başına veya farklı bilgilerle birlikte tek bir bireyin veya çevredeki bir bireyin tanımlanması, ulaşılması veya konumlandırılması için kullanılan bilgidir. Bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı, koruduğumuzu veya diğer bir deyişle Kişisel Tanımlayıcı Bilgileriniz ile ne yaptığımızı kesin bir şekilde anlamak için dikkatlice bu gizlilik sözleşmesini okuyunuz.
mybirim.com sitemizi ya da mobil uygulamamızı ziyaret edenlerden hangi kişisel bilgileri topluyoruz?
Sitemize kayıt olurken ya da mybirim.com adresimiz üzerinden mail bültene kayıt olduğunuzda tecrübenizi daha iyi bir hale getirebilmek için uygun görüldüğü şekilde e-mail adresiniz veya farklı bilgileriniz sorulabilir.
mybirim.com bilgileri kullanıcıdan ne zaman toplar?
Bir bültene abone olduğunuz zaman veya sitemize bir bilgi girdiğinizde bilgilerinizi topluyoruz.
mybirim.com adresinde bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?
mybirim.com adresine kayıt olduğunuzda, satın alma gerçekleştirdiğinizde, bültenimiz için kayıt olduğunuzda, bir anketi veya pazarlama iletişimini yanıtladığınızda, sitede dolaşırken veya sitedeki bazı diğer özellikleri kullandığınızda sizden topladığımız verileri altta belirtildiği gibi kullanabiliriz:
- Size siparişiniz hakkında veya diğer ürünler ve servisler hakkında periyodik e-mailler atmak için.
mybirim.com adresini nasıl koruyoruz?
Sistem açığı taramasını kullanmıyoruz ve/veya PCI standartlarında tarama Biz sadece excel ortamında hazırladığımız kendi çalışmalarımızı web sayfamızda kullanıcılara sunuyoruz. mybirim.com adresi üzerinde sadece ücretli çalışmalarımızı satın alan kullanıcıların, banka veya kredi kartı ile satın alma işleminde, kart hamili banka ile iletişim sağlayan BDDK’dan onaylı kuruluşlar aracılığı ile ödeme alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ödeme alma işlemi esnasında, kesinlikle banka kartı ve kredi kartı numaralarını mybirim.com altyapısında saklamıyoruz ve veri tabanımıza kaydetmiyoruz.
Düzenli olarak kötücül yazılım taramasını kullanıyoruz. Kişisel bilgileriniz, güvenliği sağlanmış ağlarla korunmaktadır ve bu tür ağlara özel erişim yetkileri olan ve bu bilgileri gizli tutmakla yükümlü sınırlı sayıdaki kişi tarafından erişilebilir. Ayrıca sağladığınız tüm hassas/kredi bilgileri Secure Socket Layer (SSL) teknolojisi ile şifrelenmektedir. Bir kullanıcı, bilgisini girdiğinde, gönderdiğinde veya bilgisine erişim sağladığında kullanıcının kişisel bilgilerini korumak için çeşitli güvenlik tedbirlerini uyguluyoruz. Tüm işlemler ağ geçidi sağlayıcısı kanalıyla işleme tabi tutulur ve bizim sunucularımızda depolanmaz veya işleme tabi tutulmaz.
mybirim.com Üçüncü Parti Uygulamaların Kullanımı
Kişiyi tanımlamak için kullanılan bilgilerinizi kesinlikle satmıyoruz, ticaretini yapmıyoruz veya üçüncü şahıslara yollamıyoruz. Web sitesi barındırma hizmeti partnerleri ve sitemizin işlemesinde, işimizin iletiminde veya kullanıcılarımıza sunulmasında bize yardımcı olan diğer taraflar da bu bilgilerin gizli tutulması konusunda hemfikir olduğu takdirde yukarıdaki şartlar onları kapsamaz. Verilmesi yasaya uygun olduğunda, site politikamızı uygulamak için veya bizim ve başkalarının haklarını, mallarını veya güvenliklerini sağlamak için bilgiler verilebilir. Bununla birlikte kişisel olmayan tanımlayıcı ziyaretçi bilgileri, mybirim.com pazarlama, reklam ve diğer kullanımlar için diğer şahıslara sağlanabilir.
mybirim.com Üçüncü Parti bağlantılar
Bazı zamanlarda, bizim yetkimizle üçüncü parti ürünleri veya servisleri web sitemize katabilir ve sunabiliriz. Bu üçüncü parti siteler ayrı ve bağımsız gizlilik sözleşmelerine sahiptir. Bu sebeple, bu bağlı sitelerdeki içerik ve aktivitelerle ilgili herhangi bir yükümlülük ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yine de sitemizin bütünlüğünü korumaya çalışıyoruz ve bu sitelerle ilgili geri dönüşleri almaya sıcak bakıyoruz.
mybirim.com Adil Bilgi Uygulamaları
Adil Bilgi Uygulamaları Prensipleri sahip olduğu kavramlarla tüm dünyadaki veri koruma yasalarının gelişiminde önemli bir rol oynamıştır. Adil Bilgi Uygulamaları Prensiplerini ve nasıl uygulanabileceklerini anlamak kişisel bilgiyi koruyan çeşitli yasalara uymak için kritik bir önem arz etmektedir. Bir veri ihlali olması durumunda Adil Bilgi Uygulamalarına uymak için sizi 7 iş günü içerisinde e-mail yolu ile bilgilendireceğiz. Bireylerin yasalara uymada başarısız olmuş veri toplayıcılar ve işleyenlere karşı yasal takip ve yürütme hakkını gerektiren Bireysel Redress İlkesiyle de mutabığız.
mybirim.com CAN SPAM Kanunu
CAN-SPAM Kanunu ticari e-mail kurallarını koyan, ticari mesaj gerekliliklerini belirleyen, alıcılara e-maillerin atılmasının durdurulma hakkını veren ve bu kurallara karşı gerçekleşen herhangi bir ihlal için cezai yaptırımlar uygulayan bir yasadır. Size bilgileri yollamak, araştırmalara cevap vermek ve/veya diğer istek veya sorular için e-mail adresinizi alıyoruz.
CANSPAM’e uymak için aşağıda belirtilenleri uyguluyoruz:
- Yanlış veya yanıltıcı konuların veya e-mail adreslerini kullanmıyoruz.
- Mesajı anlaşılabilir bir şekilde reklam olarak tanımlıyoruz.
- İşletmemizin veya site genel merkezimizin fiziksel adresine yer veriyoruz.
- Eğer herhangi biri kullanılıyorsa üçüncü parti e-mail pazarlama servislerinin uyumluluğunu izliyoruz.
- Devre dışı bırakma/abonelikten çık isteklerini hızlı bir şekilde değerlendiriyoruz.
- Her mailin sonuna yerleştirdiğimiz bağlantı ile abonelikten çıkmak için seçenek sağlıyoruz.
- Eğer ilerideki mailler için abonelikten çıkmak istiyorsanız bize mail atabilirsiniz.
- Maillerin sonundaki talimatları takip edin. Sizi tüm iletişim ağımızdan çıkarıyoruz.

Eğer bu sözleşmeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa alttaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.


www.mybirim.com
Metin YOLCU
(546) 221 34 56