...
 

MyBirim

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Hakkımızda


my
birim.com
 kurucusu, Metin YOLCU ve Ortakları “30 yıla yakın, kamu ihalelerine yaklaşık maliyet hazırlama ve ihale dosyaları hazırlama deneyimi.”

mybirim.com web sitesine neden ihtiyaç duyuldu?

Uzun süredir internet sitelerinde yapılan araştırmalar sonucunda, çeşitli web sitelerinde Excel yardımcı veritabanı dosyalarının var olmasına rağmen, dosyalardaki verilerin içeriğinin sağlıklı ve kullanışlı olmadığı gözlemlendi. Ofis ortamında birim fiyat veri tabanı şeklinde, excel dosyası olarak, Devlet ihalelerine teklif veren müteahhitlere ve Türk inşaat sektörüne yardımcı olmak için, mybirim.com gibi yardımcı bir siteye ihtiyaç olduğu tespit edildi ve mybirim.com 2017 yılında sanal hayatına başladı.

mybirim.com ne işe yarar?

Türk inşaat sektöründe, Kamu ve Özel sektöre hizmet veren, Mimarlar, Mühendisler, Müteahhitler ve Profesyonel Taşeronlar, yazışma ve evrak işlerini ofis yazılımları olan, PDF, Word ve Excel programları aracılığı ile gerçekleştirirler. Özellikle hesaplama yapacakları durumlarda, Excel programı onların vazgeçilmezidir. Excel programı ile yapacakları işler arasında, yaklaşık maliyet, teklif, iş programı ve hak edişler gibi hesaplama gerektiren işler ortaya çıkmaktadır. Ellerinde excelde hazırlanmış birim fiyat cetvelleri ve tabloları var ise, yaklaşık maliyeti hesaplamak ve yaklaşık maliyeti bulmak için, müthiş bir zaman kazanacaklar ve işlerini seri, hızlı ve hatasız bir şekilde tamamlayarak rakiplerine göre daha avantajlı bir konumda olacaklardır.

Bu durumda; Türk inşaat sektöründe, Kamu ve Özel sektöre hizmet veren, Mimarlar,Mühendisler,Müteahhitler ve Profesyonel Taşeronlar, yaklaşık maliyet, teklif, iş programı ve hak edişlerin hazırlanmasında, Excel veri tabanlı birim fiyat bilgilerini nereden sağlayacaklar?

İşte tamda bu aşamada, mybirim.com devreye giriyor, Türk inşaat sektöründe, Kamu ve Özel sektöre hizmet veren, Mimarlar, Mühendisler, Müteahhitler ve Profesyonel Taşeronlar, yaklaşık maliyet, teklif, iş programı ve hak edişlerin hazırlanması aşamasında, Excel  veri tabanlı birim fiyat bilgilerini mybirim.com desteği ile temin ediyor ve yollarına emin adımlarla ilerliyorlar.

mybirim.com bu desteği nasıl veriyor?

Çeşitli internet sitelerinden elde ettikleri, farklı format ve uzantılardaki verileri, Excel ortamında kullanılabilecek duruma getiriyor. Formatları PDF, Word, Resim, Fotoğraf vb. veriler, uzun süren titiz çalışmalar sonucu Excel’e dönüştürülüyor. Kullanıcıya hatasız bir Excel yardımcı veri tabanı dosyaları oluşturuluyor. Dosyalar mybirim.com’da yayımlanmadan önce, çeşitli Anti virüs programları ile virüs olmadığı doğrulandıktan sonra, kullanıcının beğenisine sunuluyor.

mybirim.com Her yıl, güncel Excel yardımcı veri tabanı dosyalarını, kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam edecektir.

mybirim.com Türk inşaat sektöründe, Kamu ve Özel sektöre hizmet veren, Mimarlar, Mühendisler,Müteahhitler ve Profesyonel Taşeronlara yardımcı olmak adına, Excel yardımcı veri tabanı dosyaları, diğer yardımcı dosyaları, ayrıca 7/24 teknik desteği ile her zaman yanlarında olunacağını, bilmelerini isteriz.

mybirim.com size yeter.

Saygılarımızla,
Yönetim Kurulu